Viskas apie Power BI pagrindų mokymus | AV Learning

Kas yra Power BI pagrindų mokymai?

Grįžtant kelis metus atgal, šiuos mokymus pirmiausia vadinome mokymais pradedantiesiems. Vis dėlto su laiku supratome, kad tai nėra visiška tiesa. Kodėl? O gi todėl, kad mes nenorime jums tik pristatyti Power BI įrankio ir papasakoti apie jo galimybes. Mes kaip pradedantįjį matome tokį asmenį, kuris yra girdėjęs apie šį analitikos įrankį, tačiau nori sužinoti daugiau, ką su juo galima nuveikti, kuo jis gali būti naudingas, o geriausiu atveju, net turėtų patirties dirbant su duomenimis, pvz. Excel programoje.

Mūsų tikslas ir didžiausias noras – suteikti jums pagrindines ir tvirtas žinias, kurios bus naudingos darbui su Power BI. Norime, kad po mokymų turėtumėte tokį žinių bagažą, su kuriuo nesunkiai galėtumėte ne tik patys duomenis įkelti bei sutvarkyti, bet ir savarankiškai sukurti ataskaitą ir ją vizualizuoti.

Apie ką pasakojame pagrindų mokymų metu?

Mūsų organizuojami mokymai trunka dvi darbo dienas. Kadangi norime kuo daugiau visko papasakosi, to tik per vieną dieną padaryti yra neįmanoma. Be to, mokymų metu yra atliekama daug savarankiškų praktinių užduočių, kad ne tik teoriškai suprastumėte Power BI veikimą, bet ir išmoktumėte savarankiškai atlikti veiksmus.

Taigi, koks abiejų mokymų dienų turinys?

1 diena:

  • Trumpai susipažįstame su visa Power Platform ir duomenų kultūra
  • Mokomės paimti, transformuoti ir patikrinti duomenis
  • Supažindiname su ryšiais tarp lentelių ir skaičiavimais duomenų modelyje
  • Visos dienos metu įterpiamos praktinės užduotys

2 diena:

  • Pasakojame apie duomenų vizualizavimą, filtravimą bei AI panaudojimą vizualizavimui ir analizei
  • Apžvelgiame navigavimo galimybes ir jų pritaikymą bei funkcijas, kurių nėra Power BI Desktop
  • Mokomės ruošti duomenų modelį ir ataskaitas platinimui
  • Kalbame apie Power BI Service ir Power BI Desktop

Stengiamės, kad per dvi dienas galėtume jums papasakoti kuo daugiau, tačiau tuo pačiu siekiame, kad ir tinkamai suprastumėte visą perduotą informaciją. Norime, kad po mokymų Power BI galėtumėte naudoti savarankiškai.

Kokiu būdu vyksta mokymai?

Nors mokymus vykdome tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu, visada rekomenduojame rinktis gyvą susitikimą. Pirmiausia, taip ne tik galime geriau pažinti kiekvieną dalyvį, bet ir geriau suprasti jo poreikį. Tokio ryšio ir atmosferos, kurie susikuria gyvų mokymų metu, niekada nepavyksta perteikti per nuotolį. Žinoma, tiek per nuotolį, tiek gyvai – informacija ir pats turinys yra perduodami vienodi. Trumpai tariant, pagrindinis ir vienintelis skirtumas, kad mokymai vyksta ne bendrai visiems susirinkus salėje, o per MS Teams skambutį.

Kitas variantas, kurį mes siūlome – mokymai jūsų įmonėje. Mes tiek nuotoliu, tiek kontaktiniu būdu galime kartu suorganizuoti Power BI pagrindų mokymus visai jūsų komandai.

Apibendrinimas

Savo mokymus stengiamės pritaikyti ne tik prie dalyvių poreikių, bet ir prie vis atsinaujinančių technologijų. Aukščiau pateikta programa vos prieš kelis mėnesius buvo šiek tiek kitokia – ją vis tobuliname. Vis dėlto, mūsų noras yra kuo labiau plėsti duomenų kultūrą, o mūsų nuomone, vienas geriausių būdų tam pasiekti yra mokymai ir žinių apie tai plėtimas.

Jeigu norite prisijungti prie artimiausios mokymų grupės, ją renkame spalio 12-13 dienomis.

Registracija čia: Avalytics Power BI pagrindų mokymai

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-20-power-bi-duomenu-vizualizavimas-naudojant-excel-pivots
Power BI duomenų vizualizavimas naudojant Excel Pivots
Avalytics #20 Power BI patarimas. Kaip duomenis galima atvaizduoti naudojant Excel Pivots.
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-power-bi-adaptacija-organizacijoje-2-situacija
POWER BI ADAPTACIJA ORGANIZACIJOJE: 2 situacija
Įsivaizduokime tokį scenarijų, kad organizacijoje sukūrėte ataskaitas, tačiau su laiku vis pastebite, kad vartotojai eksportuoja į Excel ir tęsia darbą…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-17-power-bi-greitas-grupiu-sukurimas
Power BI greitas grupių sukūrimas
Kartais mažesnės kategorijos grafikuose kiek apsunkina skaitymą ir nesuteikia pakankamai informacijos. Vienas šios problemos sprendimo būdų – grupuoti jau esamas…