Avalytics vasario mėnesio naujienos

Vasario mėnesį Power BI pradėjo su puikiomis naujienomis! Nuo šiol galite matyti dar geresnius Power BI ataskaitų naudojimo rezultatus!

Power BI patobulino ataskaitų naudojimo metrikas darbo aplinkose. Tai ne tik prideda „Usage Report“ funkciją kiekvienam vartotojui, bet ir leidžia mums pamatyti kasdieninį ataskaitos naudojimą!

Dar daugiau apie tai galite paskaityti šiame straipsnyje: cutt.ly/BtmbhHD

Microsoft tęsia savo kelionę tobulinant dirbtinio intelekto galimybes Power Platform produktuose

Naujausias AI Builder papildymas suteikė sudėtingesnius pritaikymus, kurie nuo šiol palaiko Related entities ir filtravimo funkcijas. Ar kas nors iš Jūsų naudoja šią funkciją? Galbūt norite dar daugiau apie tai sužinoti?

Skaitykite apie šį papildymą čia: cutt.ly/Wtmv5lJ

Vasarį taip pat pasirodė ir pirmasis šių metų Power BI Desktop versijos atnaujinimas, kuris pažėrė nemažai naudingų funkcijų!

Nuo šiol visiems Power BI Pro vartotojams yra prieinama duomenų inkrementinis atnaujinimas. Šios funkcijos ypač laukėme bei manome, kad ji bus naudinga daugeliui kitų vartotojų.

Kitas puikus priedas yra Hierarchical Slicer funkcija, kuris kol kas yra galima tik Preview režimu. Tai gana reikalingas funkcionalumas, kuris turėtų veikti geriau nei papildomos vizualizacijos.

Taip pat yra pasikeitimų ir tarp DAX ir naujos vartotojo sąsajos funkcijų.

Likusias naujienas rasite paspaudę čia: cutt.ly/utmbo0w

Ar pastebėjote naują Power BI skirtuką Microsoft Teams programoje? Microsoft atnaujino šį skirtuką ir papildė jį naudingais pakeitimais.

Jeigu jau naudojame Teams savo įmonėje, tikriausiai pastebėjote, kad tai yra viena patogiausių vietų peržiūrėti turimas ataskaitas bei iš karto apie jas komunikuoti su kolegomis. Nuo šiol šios funkcijos yra prieinamos visiems.

Daugiau apie šį Teams patobulinimą skaitykite čia: cutt.ly/ytmbgkV

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-dataflow-vs-dataset-power-bi-desktop
Dataflow vs Dataset | Power BI Desktop
Kaip dauguma Power BI naudotojų jau tikriausiai žino, kad tiek Dataflow, tiek Dataset Power BI gali būti naudojami kaip ataskaitų…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-power-bi-adaptacija-organizacijoje-2-situacija
POWER BI ADAPTACIJA ORGANIZACIJOJE: 2 situacija
Įsivaizduokime tokį scenarijų, kad organizacijoje sukūrėte ataskaitas, tačiau su laiku vis pastebite, kad vartotojai eksportuoja į Excel ir tęsia darbą…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-avalytics-lapkricio-menesio-naujienos
Avalytics lapkričio mėnesio naujienos
Ar girdėjote naują Common Data Service pavadinimą? Leiskite mums supažindinti jus su Microsoft Dataverse.