Kas yra slapukai?

Kaip įprasta beveik visos svetainės naudoja slapukus, o slapukai yra nedideli failai, kurie atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų Jūsų patirtį naršant mūsų svetainėje. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip mes ją naudojame ir kodėl kartais tenka saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat pasidalinsime, kaip galite užkirsti kelią šiems slapukams, kad jie nebūtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, tačiau tai gali pakenkti arba „sulaužyti“ tam tikrus svetainės funkcijos elementus.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus, žr. „Wikipedia“ straipsnį apie HTTP slapukus.

Kaip mes naudojame slapukus?

Mes naudojame slapukus dėl įvairių priežasčių, kurios aprašytos toliau. Deja, daugeliu atvejų nėra jokių standartinių variantų slapukų išjungimui bei galimybių visiškai atsisakyti šių funkcijų ir funkcijų, kurias jie prideda prie šios svetainės. Rekomenduojame palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jie jums reikalingi, ar ne.

Išjungiant slapukus

Galite išjungti slapukus koreguodami naršyklės nustatymus. Žinokite, kad slapukų išjungimas paveiks šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumą. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos. Todėl nerekomenduojame išjungti slapukų. Jei vis dėlto norite išjungti slapukus, pateikiame gidą žemiau kaip tai padaryti.

Ištrinti slapukus keičiant naršyklės nustatymus

Google Chrome
Mozilla Firefox
Microsoft Internet Explorer
Apple Safari

Atsisakyti „Google Analytics“ stebėjimo

Galite atsisakyti „Google Analytics“ stebėjimo, įdiegdami šį naršyklės priedą: Priedas

Trečiosios šalies slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais mes taip pat naudojame slapukus, kurie yra iš patikimos trečiosios šalies. Šiame skyriuje pateikiama informacija apie trečiųjų šalių slapukus, su kuriais galite susipažinti šioje svetainėje.

Slapukas Aprašymas Trukmė Tipas
__cfduid Slapukas iš „CloudFare“. Slapukas naudojamas norint identifikuoti individualius klientus pagal IP adresą ir pritaikyti saugos parametrus kiekvienam klientui. Jis neatitinka jokio žiniatinklio programos vartotojo ID ir nesaugo jokios asmenį identifikuojančios informacijos. 4 sav. Būtinas
_ga Slapukas iš „Google Analytics“. Slapukas naudojamas lankytojų, seansų, kampanijų duomenims apskaičiuoti ir svetainės naudojimo statistinei analizei stebėti. Slapukai saugo informaciją anonimiškai ir priskiria atsitiktinai sugeneruotą numerį unikaliems lankytojams identifikuoti. 2 m. Analitinis
_gid Slapukas iš „Google Analytics“. Slapukas naudojamas saugoti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine, ir padeda sukurti analizės ataskaitą apie tai, kaip veikia internetinė svetainė. Surinkti duomenys, įskaitant lankytojų skaičių, šaltinį, iš kurio jie atvyko. 1 d. Analitinis
_gat_gtag_UA_142064409_1 „Google“ naudoja šį slapuką vartotojams atskirti. 1 min. Analitinis

Daugiau informacijos

Tikimės, kad sugebėjome tinkamai paaiškinti kokius ir kam naudojame slapukus. Kaip buvo minėta anksčiau, jei nežinote, ar jums reikia slapukų, ar ne, dažniausiai saugiausia juos tiesiog palikti ir leisti svetainei dirbti pilnu pajėgumu.

Tačiau jei vis dar ieškote daugiau informacijos, susiekite su mumis, o mes pamėginsime atsakyti į Jūsų klausimus.