Avalytics sausio mėnesio naujienos

Kaip ir kiekvienais metais, sausio mėnesį Microsoft Power BI komanda pasiima trumpas „atostogas“ ir neišleidžia programos atnaujinimo.

Vis dėlto visų nuotaikos sutikus Naujuosius metus puikios, todėl Power BI komanda siunčia šilčiausius linkėjimus ir sveikinimus atkeliavus į naująjį dešimtmetį.

Dalinamės Microsoft Power BI naujametiniu sveikinimu ir su Jumis:

Kol Power BI kuria ateinančių metų planus, Power Automate ir Microsoft Teams netinginiauja ir dalinasi puikiu atnaujinimu.

Power Automate komanda išleido Adaptive cards veiksmų Teams programoje atnaujinimą. Niekada negirdėjote apie Adaptive cards? Tai yra nedideli informacijos blokai, kurie gali būti naudojami bet kurioje platformoje su jos gimtąja vartotojo sąsaja. Žemiau rasite pavyzdį, kuriame galima sukurti nedidelę anketą, kurią galima pildyti tiesiogiai per Teams. Vėliau visą veiksmą perima Power Automate ir tęsia procesą. Mūsų nuomone, su tokiu įrankiu galima sukurti gana įdomių ir naudingų funkcionalumų.

Daugiau apie tai skaitykite čia: bit.ly/2UiaPks

Panašu, kad Power Automate metus pasitinka su trenksmu! Dar vienas naudingas atnaujinimas – Number formatting funkcija pagaliau yra prieinama visiems! Atrodo, kad tai yra gana mažas privalumas, tačiau tai sutaupo marias laiko bei padeda sukurti geresnį galutinį rezultatą.

Visą informaciją rasite čia: bit.ly/2QN3KWL

Ne visi Power BI komandoje atostogauja – Power BI Report Server išleido sausio mėnesio atnaujinimą.

Turbūt labiausiai laukta nauja funkcija buvo galimybė išeksportuoti duomenis iš vizualizacijos tiesiai į Excel. Žemiau pateikiame straipsnį, kuriame rasite visą informaciją apie Power BI service funkcijas, kurias nuo šiol galės naudoti ir On Premises vartotojai.

Daugiau apie atnaujinimą rasite čia: bit.ly/2Jidbtm

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-viskas-apie-power-bi-pagrindu-mokymus
Viskas apie Power BI pagrindų mokymus | AV Learning
Mūsų tikslas ir didžiausias noras – suteikti jums pagrindines ir tvirtas žinias, kurios bus naudingos darbui su Power BI. Norime,…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-microsoft-ignite-naujienos-power-platform
Microsoft Ignite naujienos: Power Platform
Microsoft Ignite – vienas didžiausių ir laukiamiausių metų renginių. Nors pandemijos metu šis įvykis, kaip ir visi kiti, persikėlė į…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-avalytics-balandzio-menesio-naujienos
Avalytics balandžio mėnesio naujienos
Nuo pat pačios pirmos balandžio dienos, Power Platform pasirodė su puikiomis naujienomis!