Power BI šablono spalvinės gamos keitimas

Vienas iš Avalytics Power BI šablono privalumų – tai nesudėtingas pritaikymas kiekvienos įmonės stilistikai bei poreikiams.

Šį kartą norime pristatyti, kaip su Avalytics šablonu pateikiamu ataskaitos temos failu, akimirksniu galima pakeisti ataskaitos spalvinę gamą taip, kad ji atspindėtų Jūsų įmonės brandbook.

Ataskaitos temos faile pakeitus, pavyzdžiui, ataskaitoje naudojamą spalvų gamą, užtenka jį užkelti į ataskaitą, kad šios aplikuotųsi visose Jūsų sukurtose vizualizacijose: nepaisant to, ar ataskaitoje turite 1 ar 10 puslapių – visa Jūsų ataskaita stilistiškai pakis pagal tai, ką nurodysite temoje.

Turite iš anksčiau sukurtų ataskaitų, kurios stilistiškai neatitinka jūsų įmonės brandbook‘o? Tai taip pat nėra problema – ataskaitos temos failą galima panaudoti tiek senoms, tiek naujoms ataskaitoms. Vienintelis niuansas – tai, kad tema suveiktų, vizualizacijų parametrai turi būti numatytieji, t.y. „Reset to default” mygtukas turi būti neaktyvus.

Pateiktuose pavyzdžiuose matote, kaip ataskaitos bendras vaizdas kinta, jei kaip pagrindines spalvas pasirinktumėte geltonos, mėlynos, purpurinės spalvos atspalvius ar įvairių spalvų gamą.

Atsisiųsti nemokamą šabloną

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-12-power-bi-lietuviu-kalbos-naudojimas-ataskaitose
Power BI lietuvių kalbos naudojimas ataskaitose
Power BI neatvaizduoja lietuviškų simbolių teisingai pagal standartinius nustatymus. Kaip tai pakeisti?
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-6-power-bi-paprasti-skaiciavimai-be-formuliu
Power BI paprasti skaičiavimai be formulių
Jeigu norite Power BI programoje atlikti paprastus skaičiavimus, tai galite padaryti ir be formulių.
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-microsoft-build-aktualijos-naujienos-ir-ateities-planai
Microsoft Build aktualijos: naujienos ir ateities planai
Microsoft gegužės mėnesį mus lepino net ne vienu dideliu virtualiu renginiu. Rodos, ką tik dalinomės Microsoft Business Applications Summit naujienomis,…