Power BI mokymai pažengusiems: 2022 metų naujienos
Power BI mokymai pažengusiems: 2022 metų naujienos

Turbūt ne kartą esate girdėję frazę „nauji metai – nauja pradžia“.  Šį kartą nauja pradžia nusimato Avalytics rengiamiems Power BI mokymams pažengusiems. Ką turime omenyje?

Iki šiol mokymai pažengusiems vartotojams trukdavo vieną darbo dieną ir į ją stengėmės sutalpinti kuo daugiau aktualios ir naudingos informacijos. Vis dėlto Power BI yra plačias galimybes turintis įrankis, kuris nuolatos tobulėja ir dar labiau auga, tad suspėti vos per dieną perteikti visą informaciją tampa vis sunkiau. 

Be to, mes labai atidžiai klausomės visų dalyvių atsiliepimų. Ne kartą girdėjome, kad kartais pritrūksta laiko labiau pasigilinti į vieną ar kitą temą arba kai kurios temos buvo ne visai naudingos, nes jos nėra aktualios jūsų darbo funkcijai atlikti. Norime savo mokymais perteikti kuo daugiau naudingos informacijos, todėl nuo kitų metų laukia kiek kitoks mokymų pažengusiems formatas.

Nuo 2022 m. labiau gilinsimės į temas pažengusiems vartotojams, tokias kaip vizualizavimas, modeliavimas su DAX, Power Query bei Power BI strategija ir valdymas. Žemiau pateikiame trumpus kiekvienos programos pristatymus. Tikime, kad toks mokymų formatas kiekvienam dalyviui suteiks galimybę tapti tiktu pažengusiu vartotoju būtent toje srityje (o gal net keliose srityse?), kuri yra aktuali jam, jo darbo funkcijai ar atitinkamam projektui.

Power BI mokymai pažengusiems: strategija ir valdymas

Siekiant išvengti chaoso, svarbu turėti aiškią viziją ir strategiją, kaip organizacija naudos Power BI. Šių mokymų metu kalbame kaip pereiti prie globalesnio Power BI strategijos valdymo, centralizuoti paruoštus duomenis, kaip licencijuoti Power BI organizacijoje ir kitus svarbius niuansus, vedančius link vientiso programos naudojimo.

Power BI mokymai pažengusiems: modeliavimas su DAX

Ar DAX ir jums kartais neduoda ramybės? Įvaldykime šią kalbą kartu! Po šių mokymų mokėsite atlikti sudėtingesnius rodiklių skaičiavimus, identifikuoti, kada naudoti pasikartojančias funkcijas SUMX, AVERAGEX, manipuliuoti filtrais, suprasti kaip optimizuoti formules naudojant išorinius įrankius bei kaip geriausiai testuoti DAX formules.

Power BI mokymai pažengusiems: vizualizavimas

Ar norite padidinti savo ataskaitų interaktyvumą bei sužinoti geriausias vizualizavimo praktikas? Jeigu taip, tuomet šie mokymai – kaip tik jums. Mokymuose dalinamės sudėtingesnėmis vizualizavimo technikomis, mygtukų valdymo subtilybėmis per Bookmarks, mokome dinaminio teksto rašymo su DAX, detalizacijos puslapių kūrimo ir kitų funkcionalumų, kurie padės vizualiai pateikti turimus duomenis pagal geriausias praktikas.

Power BI mokymai pažengusiems: Power Query

Mokymai visiems, norintiems jaustis tvirtai dirbant su Power Query. Šių mokymų metu kalbėsime apie sudėtingas transformacijas, aptarsime kada M yra pranašesnis už DAX, nagrinėsime Direct Query ir Import derinimo geriausias praktikas bei išmokysime kitų Power Query paslapčių.

Atvirą registraciją atidarysime jau kitų metų pradžioje, o šiai dienai dėl dalyvavimo mokymuose kviečiame kreiptis el. paštu info@avalytics.lt

Artimiausios mokymų datos:

PavadinimasDataTrukmėKaina be PVM
Power BI pažengusiems: strategija ir valdymas2022-03-161 d.d.400 Eur
Power BI pažengusiems: Power Query2022-04-051 d.d.400 Eur
Power BI pažengusiems: modeliavimas su DAX2022-04-121 d.d.400 Eur
Power BI pažengusiems: vizualizavimas2022-05-031 d.d.400 Eur