Power BI kopijavimas su kontekstu
Power BI kopijavimas su kontekstu

Power BI yra gana lankstus verslo analitikos įrankis. Vienas iÅ¡ pavyzdžių – interaktyvus filtrų keitimas.  Tai padeda matydami pasirinkimus, tad galime lengviau suprasti, kas yra iÅ¡filtruota.

Pirmiausia, pažymėkite visus reikalingus filtrus. Juos galima žymėti tiek Filter pane, tiek pačioje ataskaitoje.

Avalytics kopijavimas su kontekstu 1
Avalytics kopijavimas su kontekstu 2

Žinome, kad dažnas Power BI vartotojas dalinasi vizualizacijomis su kolegomis. Dažniausiai yra daroma ekrano nuotrauka (angl. Screenshot) ir kopijuojama tiesiai į el. laišką. Vis dėlto iš tokios kopijos sunku suprasti, kokiame kontekste yra matomi duomenys (pvz. kurie metai, koks regionas ir kita informacija).

Avalytics kopijavimas su kontekstu 3

Šią problemą galima lengvai išspręsti naudodami kopijavimo mygtuką (Copy visual as image), kurį rasite virš vizualizacijos. Kai kopija bus paruošta tai matysite papildomoje lentelėje, kurioje paspaudus Copy to clipboard nukopijuosite vizualizaciją.

Į laišką įklijuojant taip nukopijuotą vizualizaciją, kartu bus pateikiama nuoroda į ataskaitą ir vizualizaciją veikiančių filtrų kontekstas.

Avalytics kopijavimas su kontekstu 6

Jeigu savo ataskaitose nerandate šio funkcionalumo, kreipkitės į savo Power BI administratorius – jie jums gali jį įjungti.

Patarimas video formate.