Power BI kopijavimas su kontekstu

Power BI yra gana lankstus verslo analitikos įrankis. Vienas iš pavyzdžių – interaktyvus filtrų keitimas.  Tai padeda matydami pasirinkimus, tad galime lengviau suprasti, kas yra išfiltruota.

Pirmiausia, pažymėkite visus reikalingus filtrus. Juos galima žymėti tiek Filter pane, tiek pačioje ataskaitoje.

Avalytics-kopijavimas-su-kontekstu

Žinome, kad dažnas Power BI vartotojas dalinasi vizualizacijomis su kolegomis. Dažniausiai yra daroma ekrano nuotrauka (angl. Screenshot) ir kopijuojama tiesiai į el. laišką. Vis dėlto iš tokios kopijos sunku suprasti, kokiame kontekste yra matomi duomenys (pvz. kurie metai, koks regionas ir kita informacija).

Avalytics-kopijavimas-su-kontekstu

Šią problemą galima lengvai išspręsti naudodami kopijavimo mygtuką (Copy visual as image), kurį rasite virš vizualizacijos. Kai kopija bus paruošta tai matysite papildomoje lentelėje, kurioje paspaudus Copy to clipboard nukopijuosite vizualizaciją.

 

Į laišką įklijuojant taip nukopijuotą vizualizaciją, kartu bus pateikiama nuoroda į ataskaitą ir vizualizaciją veikiančių filtrų kontekstas.

Jeigu savo ataskaitose nerandate šio funkcionalumo, kreipkitės į savo Power BI administratorius – jie jums gali jį įjungti.

Patarimas video formate.

 

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-moderniu-ataskaitu-privalumai-analizuojant-prognozuojant-rezultatus
Modernių ataskaitų privalumai analizuojant bei prognozuojant rezultatus: technologijos ir praktika
Webinaro metu kalbėjome apie Microsoft Power Platform technologijas ir kaip remiantis jomis žengti tiesiausiu keliu link sėkmingo sprendimų įgyvendinimo.
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-pirmojo-2022-metu-ketvircio-power-platform-naujienos
Pirmojo 2022 metų ketvirčio Power Platform naujienos
Microsoft Power Platform komanda nesnaudė ir vis gaudavome pranešimus apie naujienas. Mūsų nuomone aktualiausias surinkome į vieną vietą ir dalinamės…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-kas-yra-microsoft-fabric
Kas yra Microsoft Fabric?
Pradėkime nuo to, kad Microsoft Fabric galima apibūdinti kaip „viskas viename“ analitikos platformą įmonėms. Šis sprendimas apima viską nuo duomenų…