Dinamiškas pavadinimas Power BI vizualizacijose

Viena pagrindinių Power BI funkcijų – vizualus duomenų pateikimas. Tai ne tik padeda lengviau suprasti turimą informaciją, bet ir ją analizuoti. Aiškios vizualizacijos yra puiki priemonė prognozavimui ir dėliojant žingsnius į priekį.

Tam, kad vizualizacijos būtų geriausiai suprastos, jos turi būti aiškios bei informatyvios. Manome, kad pavadinimas yra vienas pagrindinių veiksnių, kuris ne tik trumpai pateikia bendrą informaciją apie duomenis, bet yra rodyklė, nurodanti, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Kad pavadinimas būtų kuo aiškesnis, kartais atsiranda poreikis jame pateikti daugiau ar įvairesnės informacijos. 

Šį kartą dalinamės patarimu, kaip pavadinimą vizualizacijoje galite padaryti dinamišką.

#21 Power BI patarimas

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-power-bi-sablono-spalvines-gamos-keitimas
Power BI šablono spalvinės gamos keitimas
Šį kartą norime pristatyti, kaip su Avalytics šablonu pateikiamu ataskaitos temos failu, akimirksniu galima pakeisti ataskaitos spalvinę gamą taip, kad…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-moderniu-ataskaitu-privalumai-analizuojant-prognozuojant-rezultatus
Modernių ataskaitų privalumai analizuojant bei prognozuojant rezultatus: technologijos ir praktika
Webinaro metu kalbėjome apie Microsoft Power Platform technologijas ir kaip remiantis jomis žengti tiesiausiu keliu link sėkmingo sprendimų įgyvendinimo.
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-dataflow-vs-dataset-power-bi-desktop
Dataflow vs Dataset | Power BI Desktop
Kaip dauguma Power BI naudotojų jau tikriausiai žino, kad tiek Dataflow, tiek Dataset Power BI gali būti naudojami kaip ataskaitų…