Power BI dinaminis teksto papildymas

Power BI yra gana lankstus ir dinamiškas, tačiau tuo pačiu ir labai informatyvus analitikos įrankis. Kaip jau dauguma žino, viena iš pagrindinių jo galimybių – modernus ir interaktyvus duomenų pateikimas ataskaitose. Tačiau visos programos turi savų niuansų, o Power BI – nėra išimtis, bet tobulėjant ir vis atsinaujinant šiam įrankiui, atsiranda vis daugiau būdų kaip „apeiti“ tam tikras mažas problemas.

Pavyzdžiui, anksčiau ataskaitoje pateikti dinamišką ir viską apibendrinančią informaciją Text box laukelyje buvo gana sudėtinga. Tarkime esate susikūrę Apžvalga lauką. Keičiant filtrus statinis tekstas pastarajame lauke nesikeičia.

Nors „bėdelė“ nėra didelė, ją galima labai lengvai sutvarkyti žinant mažą „apėjimą“. Kaip pakeisti, kad tekstas, keičiant filtrus irgi keistųsi sužinosite peržiūrėję mūsų #18 Power BI patarimą.

#18 Power BI patarimas

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-power-bi-ataskaitos-puslapiu-navigacija-naudojant-mygtukus-2-dalis
Power BI ataskaitos puslapių navigacija naudojant mygtukus: 2 dalis
Power BI siūlo daug skirtingų galimybių puslapių navigacijai ataskaitoje. Ankstesniame įraše apžvelgėme, kaip sukurti navigaciją naudojant mygtukus (angl. „buttons“) iš…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-avalytics-balandzio-menesio-naujienos
Avalytics balandžio mėnesio naujienos
Nuo pat pačios pirmos balandžio dienos, Power Platform pasirodė su puikiomis naujienomis!
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-avalytics-vasario-menesio-naujienos
Avalytics vasario mėnesio naujienos
Vasario mėnesį Power BI pradėjo su puikiomis naujienomis! Nuo šiol galite matyti dar geresnius Power BI ataskaitų naudojimo rezultatus!