Power BI dinaminis teksto papildymas

Power BI yra gana lankstus ir dinamiškas, tačiau tuo pačiu ir labai informatyvus analitikos įrankis. Kaip jau dauguma žino, viena iš pagrindinių jo galimybių – modernus ir interaktyvus duomenų pateikimas ataskaitose. Tačiau visos programos turi savų niuansų, o Power BI – nėra išimtis, bet tobulėjant ir vis atsinaujinant šiam įrankiui, atsiranda vis daugiau būdų kaip „apeiti“ tam tikras mažas problemas.

Pavyzdžiui, anksčiau ataskaitoje pateikti dinamišką ir viską apibendrinančią informaciją Text box laukelyje buvo gana sudėtinga. Tarkime esate susikūrę Apžvalga lauką. Keičiant filtrus statinis tekstas pastarajame lauke nesikeičia.

Nors „bėdelė“ nėra didelė, ją galima labai lengvai sutvarkyti žinant mažą „apėjimą“. Kaip pakeisti, kad tekstas, keičiant filtrus irgi keistųsi sužinosite peržiūrėję mūsų #18 Power BI patarimą.

#18 Power BI patarimas

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-power-bi-sablono-spalvines-gamos-keitimas
Power BI šablono spalvinės gamos keitimas
Šį kartą norime pristatyti, kaip su Avalytics šablonu pateikiamu ataskaitos temos failu, akimirksniu galima pakeisti ataskaitos spalvinę gamą taip, kad…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-moderniu-ataskaitu-privalumai-analizuojant-prognozuojant-rezultatus
Modernių ataskaitų privalumai analizuojant bei prognozuojant rezultatus: technologijos ir praktika
Webinaro metu kalbėjome apie Microsoft Power Platform technologijas ir kaip remiantis jomis žengti tiesiausiu keliu link sėkmingo sprendimų įgyvendinimo.
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-excel-ar-tai-vis-dar-geriausias-pasirinkimas
Excel: ar tai vis dar geriausias pasirinkimas?
Kaip ir bet kokia kita programa, Excel taip pat turi savo galimybių ribas. Šie apribojimai gali ne tik trikdyti darbo…