Power Apps paslaugos

Sukursime aplikacijas, kurios padės jūsų komandai lengviau siekti rezultatų.

Power Apps yra galingas įrankis įmonėms, norinčioms racionalizuoti savo procesus ir pagerinti efektyvumą. Ši platforma leidžia vartotojams kurti programėles, kurios gali būti naudojamos užduotims automatizuoti, duomenims valdyti bei prisijungti prie kitų verslo sistemų, tokių kaip Excel, Sharepoint, Power BI ar kt.

Kuo galime padėti?

Kuriame verslo aplikacijas su Power Apps

Power Apps sprendimai supaprastina Jūsų darbą ir padidina produktyvumą. Dirbsite greičiau ir lengviau, turėsite savo sistemą, pritaikytą Jūsų verslui, kur pasikartojantys veiksmai yra daromi mygtuko paspaudimu.

Dažniausiai kuriami sprendimai:

  • sandėlio veiklos valdymas;
  • užsakymų vedimas ir valdymas;
  • darbų registravimo sistema;
  • sąskaitų valdymas;
  • dokumentų valdymas ir kt.
Avalytics-power-bi-duomenu-analitika-power-apps-paslaugos

Automatizuojame procesus

Mūsų sprendimai supaprastina užduotis, sumažina klaidų skaičių ir padidina efektyvumą. Išlikite konkurencingi rinkoje naudodami automatizuotus procesus, kurie taupo jūsų laiką ir išteklius. Atraskite išmanesnį darbo būdą ir susitelkite į tai, kas tikrai svarbu. 

Avalytics-power-bi-duomenu-analitika-power-automate-paslaugos

Power Apps programėlių pavyzdžiai

Remiantis šiais pavyzdžiais galime sukurti programėlę pagal Jūsų poreikį
Įvykių stebėjimo ir valdymo sistema

Stebėkite užklausas, užduotis ir darbų būsenas vienoje sistemoje. Greitai nustatykite darbų prioritetus, pridėkite komentarus ir stebėkite kaip vyksta visas procesas.

Darbų sąmatos skaičiavimas

Greitai ir lengvai pateikite savo klientams tikslią darbo ir medžiagų sąmatą. Lengvai suprantami laukai, kurie pasako, kokius duomenis reikia įvesti, produktų katalogas su nuotraukomis ir kainomis, galimybė fotografuoti objektą, o paskutiniame žingsnyje matomą sąmatą galite pasirašyti ir ją iš karto išsiųsti klientui.

Kuro sąnaudų sistema

Sistema skirta stebėti įmonės automobilių degalų sunaudojimą. Pateikti duomenys apie įmonės automobilį, tokie kaip nuvažiuotas atstumas, užpiltas kuras ir automobilio ekonomiškumas.

Rezervacijos sistema

Galimybė matyti laisvas, užimtas ir savo rezervuotas erdves. Rezervuojant matoma, kas yra pasirenkama, kuriam laikui ir kas rezervuoja.

Pabendraukime dėl Jūsų programėlės

Aprašykite savo poreikį ir mes su Jumis susisieksime

Google reCaptcha: Invalid site key.