Pirmojo 2022 metų ketvirčio Power Platform naujienos

Turbūt pasauliui jau tapo įprasta naujus metus pradėti su neįprastais įvykiais.. Nenorėdami srauto užpildyti neaktualia informacija nusprendėme kurį laiką patylėti, tad tai – pirmasis mūsų įrašas po ilgesnės pertraukos.

Tuo pačiu metu Microsoft Power Platform komanda nesnaudė ir vis gaudavome pranešimus apie naujienas. Mūsų nuomone aktualiausias surinkome į vieną vietą ir dalinamės su jumis.

Power BI

Dar lengviau optimizuokite savo procesus su Process mining galimybe. Su Process mining galite naudoti savo verslo duomenis, kad sukurtumėte analizę ir išsamius procesų žemėlapius ir taip gauti naujas įžvalgas apie verslo procesų optimizavimo būdus.

Kviečiame plačiau paskaityti apie šią galimybę: Optimize your Processes and Gain Deep Insights with Process Mining  | Microsoft Power BI Blog | Microsoft Power BI

Power Apps

Naujas ir daug lankstesnis būdas atsiskaityti už savo Power Apps licencijas: pay-as-you-go. Nuo šiol galite mokėti tik už tai, ką faktiškai išnaudojote ir nebepermokėti už papildomas licencijas, kurių, galvojote, kad „gali prireikti eigoje“.

Plačiau apie šią naują galimybę gali paskaityti paspaudę ant nuorodos: Announcing the general availability of pay-as-you-go for Power Apps | Microsoft Power Apps

Power Apps dar labiau tobulėja ir plečia savo kūrybines galimybes. Jau visiems prieinama tapo galimybė kurti mobilias aplikacijas su dar geresniu naudojimu iš vartotojo pusės bei dar platesniu funkcionalumu mobiliesiems telefonams.

Neišsiplėsime, nes viską detaliau pateikė pats Microsoft:  Announcing General Availability (GA) of Power Apps portals as mobile apps | Microsoft Power Apps

Power Automate

Ar norite padidinti savo ataskaitų interaktyvumą bei sužinoti geriausias vizualizavimo praktikas? Jeigu taip, tuomet šie Kaip ir kiti Power Platform produktai, Power Automate irgi turi kuo pasigirti. Per pastaruosius kelis mėnesius buvo pristatyti net 23 nauji kontektoriai, kurie atveria dar platesnes automatizavimo galimybes.

Pilną jų sąrašą galite rasti paspaudę šią nuorodą: 23 New Independent Publisher Connectors in February 2022 | Power Automate Blog (microsoft.com)

 

Kaip ir pats Microsoft sako: hibridinis darbo modelis yra tapęs norma. Tai skatina ne tik geriau planuotis savo užduotis, bet ir turėti galimybę jas pasiekti iš įvairių vietų: nesvarbu ar tai būtų namai, ar ofisas. Teams programoje galite rasti jau sukurtus automatizuotus šablonus, kurie gali būti puikiu pagalbininku planuojatis savo darbo eigą. Plačiau apie tai kviečiame paskaityti čia: Automate your work day with workflows in Teams | Power Automate Blog (microsoft.com)

 

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-12-power-bi-lietuviu-kalbos-naudojimas-ataskaitose
Power BI lietuvių kalbos naudojimas ataskaitose
Power BI neatvaizduoja lietuviškų simbolių teisingai pagal standartinius nustatymus. Kaip tai pakeisti?
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-6-power-bi-paprasti-skaiciavimai-be-formuliu
Power BI paprasti skaičiavimai be formulių
Jeigu norite Power BI programoje atlikti paprastus skaičiavimus, tai galite padaryti ir be formulių.
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-microsoft-build-aktualijos-naujienos-ir-ateities-planai
Microsoft Build aktualijos: naujienos ir ateities planai
Microsoft gegužės mėnesį mus lepino net ne vienu dideliu virtualiu renginiu. Rodos, ką tik dalinomės Microsoft Business Applications Summit naujienomis,…