Paslaugos

Avalytics paslaugos orientuotos į Microsoft Power Platform produktų teikiamas naudas verslui. 

Galime padėti ne tik supažindinti komandą su tokiais įrankiais kaip Power BI ar Power Apps, bet ir apmokyti tikslingo ir efektyvaus jų naudojimo. Mūsų paslaugos taip pat apima sprendimų ir projektų kūrimą naudojant Power BI, užtikrinant, kad jūsų duomenys būtų paverčiami aktualiomis įžvalgomis. O jei norite automatizuoti procesus, kad supaprastintumėte savo verslo veiklą, galime padėti kuriant Power Apps aplikacijas pagal jūsų poreikį. Prie viso to, Avalytics kuria aukštos kokybės Power BI šablonus, kurie gali supaprastinti jūsų organizacijos duomenų analizę ir ataskaitų pateikimą.

Power BI pagrindų mokymai

Sieki turėti pagrindines Power BI žinias, kurios leistų savarankiškai kurti ataskaitas ir su jomis dirbti?

Savo mokymų metu perduodame koncentruotas žinias, kurios padeda tvirtus pagrindus ir leidžia sukurti sėkmingus rezultatus. Su dalyviais dalinamės savo patirtimi, geriausia Lietuvos ir viso pasaulio praktika bei mokome pasiruošti darbui ir naudotis Power BI įrankiu, atliekant savarankiškas užduotis visų mokymų metu. Siekiame, kad po mokymų kiekvienas dalyvis gebėtų savarankiškai paruošti, įkelti, transformuoti ir vizualizuoti duomenis.

Daugiau informacijos

Power BI mokymai pažengusiems

Siekiate dar labiau gilinti Power BI žinias ir visiškai įvaldyti šį įrankį?
Kviečiame prisijungti prie 2 dienų Power BI mokymų pažengusiems vartotojams.

Mūsų pažengusiųjų mokymų programoje gilinamės į vis skirtingą Power BI sritį: nuo strategijos ir valdymo ar modeliavimo su DAX iki gilesnio duomenų vizualizavimo. Kiekvienas modulis vienas kitą papildo, tačiau norintys gilinti žinias tik tam tikroje Power BI srityje – atras ir savo vietą.

Daugiau informacijos

Power Apps mokymai

Ar kada galvojote sukurti mobilią aplikaciją, kuri padėtų greičiau ir patogiau surinkti turimus duomenis?

O galbūt vis planuojate apie tam tikro rutininio proceso automatizavimą, tačiau neturite pakankamai žinių ar neišsirinkote tinkamo įrankio? Norime nudžiuginti – viskas įmanoma.

Susipažinkite su dar vienu Power Platform komandos nariu – Power Apps. Tai yra įrankis, kuris leidžia ne tik neturint gilių programavimo žinių kurti mobilias aplikacijas, automatizuoti procesus bet lengvai ir greitai surinkti turimus duomenis.

Daugiau informacijos

Power BI ataskaitų valdymo video mokymai

Ieškote Power BI mokymų savo komandai, kurie būtų lankstūs, video formatu ir su galimybe susipažinti su šiuo analitikos įrankiu savo tempu?

Power BI ataskaitų valdymo video mokymai – tai kursas jūsų komandai, kurio metu supažindiname su pagrindinėmis funkcijomis, kurios padės lengviau skaityti, suprasti ir nagrinėti ataskaitas bei jose pateiktus duomenis. Mokymai pateikiami video formatu, kuriuos jūs gaunate kaip įmonė ir galite laisvai naudoti savo komandos viduje

Daugiau informacijos

Power BI paslaugos

Perkelkite savo turimus duomenis į interaktyvias ir modernias ataskaitas su Power BI.

Padėsime jums transformuoti jūsų neapdorotus duomenis ir paversti patraukliomis ataskaitomis. Sėkmingai įgyvendintas Power BI projektas suteikia galimybę įgyti vertingų įžvalgų, priimti duomenimis pagrįstus sprendimus ir paskatinti verslo auginimą. Galimybės yra itin plačios, o Power BI gali padėti net pakeisti požiūrį į duomenis ir jų panaudojimą organizacijos sėkmei.

Daugiau informacijos

Power Apps paslaugos

Sukursime aplikacijas, kurios padės jūsų komandai lengviau siekti rezultatų.

Power Apps yra galingas įrankis įmonėms, norinčioms racionalizuoti savo procesus ir pagerinti efektyvumą. Ši platforma leidžia vartotojams kurti programėles, kurios gali būti naudojamos užduotims automatizuoti, duomenims valdyti bei prisijungti prie kitų verslo sistemų, tokių kaip Excel, Sharepoint, Power BI ar kt.

Daugiau informacijos

Power BI ataskaitų šablonas

Užtikrinkite organizacijos Power BI ataskaitų vienodą stilių ir patogų funkcionalumą

Jei organizacijoje turite ne vieną ataskaitą ir jas kuria daugiau žmonių, neretai jos tampa labai skirtingomis, nebūna vienodo stiliaus, išdėstymas ir navigavimas yra nevienodi.

Kviečiame susipažinti su Avalytics Power BI ataskaitų šablonu. Šablonas sukurtas taip, kad būtų lengvai pritaikomas įvairiose verslo srityse. Jis puikiai pravers nagrinėjant tiek organizacijos pardavimus, marketingo rodiklius ar gamybos duomenis, tiek darbuotojų efektyvumą, užimtumą.

Daugiau informacijos
Avalytics-power-bi-mokymai-ir-konsultacijos-power-paltform-sprendimai-verslui-power-bi-ataskaitu-sablonas