Avalytics mokymai

Power Platform mokymai – visiems nuo pradedančiųjų iki pažengusių vartotojų.

Rinkitės mokymų programą remdamiesi jau turimomis žiniomis bei kryptimi, kuri jums yra aktualiausia. Pradedančiųjų vartotojų laukiame prisijungiant prie Excel, Power BI pagrindų ir Power Apps mokymų, o norinčius gilinti jau turimas žinias kviečiame prisijungti prie Power BI programų pažengusiems.

Mūsų mokymai

Avalytics-power-bi-mokymai-ir-konsultacijos-power-bi-icon

Power BI 2 dienų koncentruoti pagrindų mokymai

Avalytics-power-bi-mokymai-ir-konsultacijos-power-bi-icon

Power BI vakariniai pagrindų mokymai

Avalytics-power-bi-mokymai-ir-konsultacijos-power-bi-icon

Power BI mokymai pažengusiems vartotojams

Avalytics-power-bi-mokymai-ir-konsultacijos-power-apps-icon

Power Apps mokymai

Mokymų lektoriai

Adas Keserauskas

Adas turi daugiau nei 5 metų patirtį dirbant su Microsoft Data Platform sprendimais ir daugiau nei 20 metų dirba IT srityje. Pastaruosius kelis metus jis dirba Microsoft Power BI sprendimų architektu bei aktyviai veda verslo analitikos mokymus įvairiose verslo įmonėse bei kursus universitete. Kaip pats Adas sako, pagrindinis jo tikslas yra kurti ir auginti modernią duomenų kultūrą organizacijų viduje. To jis siekia vesdamas mokymus bei konsultuodamas įmones verslo analitikos klausimais, kurie paremti Microsoft Modern BI platform sprendimais.

Avalytics-power-bi-mokymai-ir-konsultacijos-lektorius-adas

Mantas Umbrasas

Mantas paskutinius penkerius metus stipriai fokusuojasi į sprendimus paremtus Microsoft Data Platform. Turi projektinės patirties nedideliuose mažos apimties projektuose ir projektuose kaip didelės logistinės sistemos įgyvendintos Microsoft Data platformoje. Mantas turi patirties vesdamas Microsoft praktinius dienos mokymus tokius kaip „App in the day“, „Adanvanced app in the day“ ir „Robot process automation in a day“ ir yra įvertintas Microsoft „MSCE: Productivity“ bei „Power Platform Functional Consultant Associate“ sertifikatais. Kaip pats Mantas sako „low-code, no-code“ platformos yra ateitis ir kuo greičiau mes jas pramoksime tuo greičiau ateitis bus čia ir dabar.

Avalytics-power-bi-mokymai-ir-konsultacijos-lektorius-mantas