Modernių ataskaitų privalumai analizuojant bei prognozuojant rezultatus: technologijos ir praktika

Šiandien gyvename tokiame pasaulyje, kuriame technologijos mums suteikia tokias plačias galimybes, apie kurias mūsų tėvai ar seneliai net nebūtų pagalvoję. Šiandien net tik galime džiaugtis elektra varomais automobiliais, telefonais, kuriuose telpa be galo daug galios ir informacijos, bet ir įvairiomis programomis bei galimybėmis, kurios suteikia mums pranašumą vis labiau modernėjančiame pasaulyje. 

Visais šiais inovacijų privalumais gali džiaugtis ir organizacijos, pritaikydamos tai savo veikloje. Teisingai pasirinkus ir adaptavus technologijas galima pasiekti ne tik geresnius rezultatus, bet ir lengviau prognozuoti tolimesnius veiksmus. 

Pasirinkus technologijas nemažiau svarbūs yra ir teisingi žingsniai link sprendimų įgyvendinimo. Tačiau čia kyla klausimas, kokia praktika yra taikoma technologijų įsisavinimui ir kokios priežastys turi įtakos nesėkmėms? Kaip palengvinti rezultatų prognozavimą ir inicijuoti veiksmus, kurie gali įtakoti galutinius rezultatus naudojant atitinkamas technologijas? 

Į visus šiuos klausimus atsakėme savo webinare. Be viso to, pasidalinome patarimais, kurie padės žengti tvirtus žingsnius ir palengvins šią kelionę Jūsų organizacijoje. Dėmesio centre – supratimas, kaip praktiškai pritaikyti modernius sprendimus savo veikloje. 

Webinaro metu kalbėjome apie Microsoft Power Platform technologijas ir kaip remiantis jomis žengti tiesiausiu keliu link sėkmingo sprendimų įgyvendinimo. 

P.S. stebėkite mūsų socialinius tinklus (LinkedIn ir Facebook), kuriuose greitu metu skelbsime apie greitu metu vyksiantį webinarą.  

Webinaro video:

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-23-dax-fromuliu-automatinis-skaiciavimas
DAX formulių automatinis pagražinimas
Avalytics #23 Power BI patarimas. Dax formulių automatinis pagražinimas
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-14-power-bi-greitas-rodikliu-sukurimas
Power BI greitas rodiklių sukūrimas
Įprastai rodikliai Power BI programoje yra kuriami rašant formules. Tai gali būti gana sudėtinga pradedantiesiems vartotojams. Šiuo atveju puikiu pagalbininku…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-kas-yra-microsoft-fabric
Kas yra Microsoft Fabric?
Pradėkime nuo to, kad Microsoft Fabric galima apibūdinti kaip „viskas viename“ analitikos platformą įmonėms. Šis sprendimas apima viską nuo duomenų…