MICROSOFT IGNITE NAUJIENOS: Power Platform

Skubame pasidžiaugti lapkričio pradžioje įvykusiu vis dar virtualiu Microsoft Ignite. Kaip ir visada, dalinamės, mūsų nuomone, aktualiausiomis ir įdomiausiomis šio renginio naujienomis! 

Nors apie Power BI App for Microsoft Teams jau girdėjome ir patys esame kalbėję, tačiau smagu tai, jog nuo šiol ši galimybė yra General Available ir yra automatiškai įjungiama visiems vartotojams. Taigi, nuo šiol yra dar patogiau dirbti su duomenimis, ypač kai visas darbas gali vykti vienoje aplinkoje. 

Excel turbūt vienas plačiausiai naudojamų įrankių darbui su duomenimis, todėl per Microsoft Ignite jis irgi nebuvo pamirštas. Gana naudingas eksportavimo patobulinimas, kuris, tikime, kad bus daugeliui labai naudingas. Plačiau kviečiame paskaityti apie tai paspaudus nuorodą: Better Decision-Making with Improved Export to Excel and Connected PivotTables

Integracija tarp Azure Purview ir Power BI – jau prieinama visiems. Negaištame laiko ir dalinamės nuoroda, kurioje plačiai aprašyta apie Purview ir Power BI integracijos privalumus. Skaitykite čia: Microsoft Power BI and Azure Purview better together – now Generally Available

Su artimiausiu Power BI atnaujinimu, Preview režime pasirodys hibridinių lentelių funkcionalumas. Nuo šiol bus galima kombinuoti istorinius duomenis su realaus laiko duomenimis per DirectQuery režimą. Dėl platesnės informacijos nekantriai laukiame sekančio Power BI atnaujinimo! 

Pristatyta nauja Power BI Premium versija – Power BI Premium Generation 2, trumpiau tariant Premium Gen2. Daugiau apie naująją versiją kviečiame paskaityti ir su ja susipažinti paspaudus nuorodą: What is Power BI Premium Gen2?

Microsoft Teams nenustoja augti ir tobulėti. Paskelbta, kad 2021 m. pabaigoje – 2022 m. pradžioje pasirodys keli atnaujinimai, kurie leis peržengti organizacijos ribas, dirbant su šia programa. Plačiau apie tai: Identity Access Management Solution

Viena didžiausių naujienų apie Power Platform produktus, kuri buvo paskelbta Microsoft Ignite, buvo naujas Power Apps mokėjimo būdas. Pay-as-you-go leidžia daug lanksčiau mokėti už naudojimąsi Power Apps paslaugomis, neįsipareigojant ilgam laikui ir taip sutaupant. Kviečiame susipažinti su šia nauja galimybe: Low-code with low risk: Announcing pay-as-you-go for Power Apps (Public Preview)

Power Apps – oficialiai tampa mobilių aplikacijų kūrimo platforma. Tai yra puiki žinai visiems aplikacijų kūrėjams, atverianti duris dar platesnėms galimybėms. Dalinamės nuoroda ir kviečiame pasidžiaugti kartu Power Apps ir visos Power Platform augimu: Create mobile apps with Power Apps (preview)

Tikimės, kad Microsoft Ignite naujienos nudžiugino ne vieną iš jūsų. Primename, kad dalinamės mūsų nuomone įdomiausiomis ir aktualiausiomis naujienomis, tačiau žinome, jog buvo tikrai daugybė kitų puikių naujienų bei pristatymų.  

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-kelione-su-power-bi-skaiciavimu-tipai-ir-formules
Kelionė su Power BI: skaičiavimų tipai ir formulės
Atliekant įvairius skaičiavimus Power BI yra puikus pagalbininkas. Jei kalbėtume apie paprastus ir ganėtinai nesudėtingus skaičiavimus, šis analitikos įrankis juos…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-microsoft-analitikos-ir-bi-platformu-lyderis-gartner-2021
Microsoft – analitikos ir BI platformų lyderis | Gartner Magic Quadrant 2021
Norime kartu su visais pasidžiaugti, kad Microsoft jau 14 metus iš eilės yra pripažintas lyderiu tarp analitikos ir BI platformų.
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-12-power-bi-lietuviu-kalbos-naudojimas-ataskaitose
Power BI lietuvių kalbos naudojimas ataskaitose
Power BI neatvaizduoja lietuviškų simbolių teisingai pagal standartinius nustatymus. Kaip tai pakeisti?