Microsoft Business Applications Summit naujienos

Ką tik praėjo dar vienas Microsoft online renginys. Microsoft ir vėl nustebino naujienų gausa bei paskatino nekantriai laukti daugybės kitų atnaujinimų. Nieko nelaukdami dalinamės su jumis, mūsų nuomone, aktualiausiomis ir įdomiausiomis naujienomis.

Automated Insights. Šis funkcionalumas apima jau gerai žinomas funkcijas ir galimybes kaip Anomaly Detection, Smart Narratives ar Decomposition tree ir sujungia juos į vieną vietą, kad dar geriau atitiktų vartotojų poreikius. Tai funkcionalumas, veikiantis Power BI programos fone, tad visos detalės yra analizuojamos ir atėjus poreikius, pateikiamos naudotojui. Kol kas Automated Insights dar nėra prieinamas naudojimui, tačiau žinome, kad ilgai laukti nebereikės.

Avalytics-Microsoft-Business-Applications-Summit-Automated-Insights01

Quick Create. Jau turime galimybę vieno mygtuko paspaudimu sukurti ataskaitą Power BI programoje, paimant duomenis iš SharePoint list‘o. Tokia pačia logika vadovaujantis, atsirado nauja galimybė lengvai ir greitai sugeneruoti vizualizacijas pagal jau turimus ataskaitos duomenis. Manome, kad tai taps dažnai naudojama funkcija dėl jos paprastumo ir patogaus pritaikymo ir taip užimtoje kasdienėje rutinoje. Šiuo metu šis funkcionalumas yra Preview režime.

Avalytics-Microsoft-Business-Applications-Summit-Quick-create-from-sharepoint-list

Duomenys erdvėje. Mums labai džiugu matyti, kaip sparčiai auga ir plečiasi duomenų kultūra. MBAS metu buvo pristatyta nauja funkcija Power BI Mobile aplikacijoms – Data in space. Su šiuo funkcionalumu galima matyti objektų ataskaitas fizinėje erdvėje, o jei prireikia, paspaudus ant ataskaitos ją galima detaliau analizuoti Power BI Mobile aplikacijoje. Ši funkcija kol kas yra Preview režime, bet mes nekantraujame ją išbandyti ir realybėje.

Avalytics-Microsoft-Business-Applications-Summit-duomenys-erdveje

Modernūs vizualūs patarimai. Patarimai arba geriau žinomi kaip Tooltips yra tikrai neatsiejama Power BI dalis. Šį mėnesį yra išleidžiama atnaujinta patarimų versija. Į šią versiją įeina papildomos gilesnio analizavimo bei stilizavimo galimybės. Kol kas ši naujiena yra Preview režime, tačiau Microsoft žada pasidalinti detalesne informacija artimiausiuose įrašuose.

Avalytics-Microsoft-Business-Applications-Summit-modernus-vizualus-patarimai-erdveje

Ryšių atnaujinimas tiesiogiai iš Excel web versijos. Jei duomenys būdavo analizuojami iš Excel, pilnai visos funkcijos, tame tarpe ir duomenų atnaujinimas veikdavo tik atsidarius Desktop aplikaciją. Nuo šiol turime galimybę duomenis atnaujinti tiesiogiai iš Excel web versijos. Tikime, kad taip bus tikrai paprasčiau ir greičiau atlikti visus reikiamus veiksmus.

Avalytics-Microsoft-Business-Applications-Summit-rysiu-atnaujinimas-tiesiogiai-is-excel-web-versijos

Paginated ataskaitų vizualizavimas Power BI ataskaitose. Naujas Paginated ataskaitų vizualizavimas apima galimybę filtruoti bei slicer ir cross-highlighting funkcionalumus. Taip pat nuo šiol galima eksportuoti ir spausdinti šias ataskaitas tiesiai iš Power BI interaktyvių ataskaitų išlaikant jų formatą.

Avalytics-Microsoft-Business-Applications-Summit-paginated-ataskaitu-vizualizavimas-power-bi-ataskaitose

Automatic aggregations. Ši galimybė atrakina didžiulius duomenų rinkinius interaktyviai analizei. Automatic aggregations bus palaikoma naudojant Azure Synapse, Azure SQL Databe, Snowflake ir Google BigQuery. Tikime, kad tai atvers didžiules naujas analizės galimybes. Kol kas ši nauja galimybė dar nėra prieinama, tačiau žadama, kad greitai jau bus paskelbta daugiau apie tai.

Tai yra tikrai ne visos Microsoft Business Applications Summit metu paskelbtos naujienos. Šiame įraše pasidalinome tomis, kurios, mūsų nuomone, vertos didžiausio dėmesio.

Apie visas naujienas galite skaityti šiame įraše: Power BI Microsoft Business Applications Summit naujienos

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-power-bi-ataskaitos-puslapiu-navigacija-naudojant-mygtukus-2-dalis
Power BI ataskaitos puslapių navigacija naudojant mygtukus: 2 dalis
Power BI siūlo daug skirtingų galimybių puslapių navigacijai ataskaitoje. Ankstesniame įraše apžvelgėme, kaip sukurti navigaciją naudojant mygtukus (angl. „buttons“) iš…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-avalytics-balandzio-menesio-naujienos
Avalytics balandžio mėnesio naujienos
Nuo pat pačios pirmos balandžio dienos, Power Platform pasirodė su puikiomis naujienomis!
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-avalytics-vasario-menesio-naujienos
Avalytics vasario mėnesio naujienos
Vasario mėnesį Power BI pradėjo su puikiomis naujienomis! Nuo šiol galite matyti dar geresnius Power BI ataskaitų naudojimo rezultatus!