Microsoft Build aktualijos: naujienos ir ateities planai

Microsoft gegužės mėnesį mus lepino net ne vienu dideliu virtualiu renginiu. Rodos, ką tik dalinomės Microsoft Business Applications Summit naujienomis, o šiandien jau rašome apie ką tik praėjusį Microsoft Build renginį. 

Taigi, negaištame laiko ir dalinamės, mūsų nuomone, aktualiausiomis naujienomis!

Power Fx nenustoja tobulėti. Microsoft Build metu buvo pristatytas dar vienas, ypatingai įdomus funkcionalumas, kuris, manome, bus labai plačiai pritaikomas ir aktualus daugeliui kūrėjų. Nuo šiol galima kurti aplikacijas nenaudojant jokio programavimo! Ši nauja galimybė yra paremta GPT-3, didžiausiu pasaulyje natūralios kalbos modeliu iš OpenAI. Kol kas viskas yra Preview režime.

Paliekame nuorodą, kurioje rasite visą informaciją apie šią puikią galimybę: https://bit.ly/3c4dt5K

Dėkite savo Power BI analitikos ataskaitos į Jupiter Notebook. Tiems, kuriems dar neteko susipažinti su Jupiter Notebook – tai duomenų vizualizavimui ir kitoms funkcijoms naudojamas atvirojo kodo kūrimo įrankis, kuriame yra dokumentai su tiesioginiu kodu, lygtimis, vizualizacijomis ir pasakojimo tekstu. Ši galimybė leidžia kūrėjams tiesiogiai dirbti su duomenimis, giliau juos analizuoti bei kurti ataskaitas. Kol kas ši integracija yra Preview režime. 

Kviečiame daugiau apie tai sužinoti: https://bit.ly/3vRCBo0

Naujas geras draugas – Process Advisor. Nauja Power Automate galimybė bus puikus pagalbininkas visiems, stebintiems procesus ir siekiantiems kuo daugiau jų kokybiškai automatizuoti. Process Advisor padeda nustatyti, kuri veikla užima daugiausiai laiko ir yra nuolat kartojama organizacijoje. Po veiklos nustatymo yra pateikiamos išvados ir pasiūlymai, kurį veiksmą būtų geriausia automatizuoti. Tikime, kad tai gali būti labai naudinga galimybė kone visose organizacijose. 

Daugiau apie Process Advisor skaitykite čia: https://bit.ly/3fDI4sW

Microsoft Outlook naujiena: Organization Explorer. Ši nauja galimybė padės darbuotojui geriau pažinti savo organizaciją, jos struktūrą ar sužinoti savo kolegas kituose skyriuose. Tai puikus įrankis didelėms organizacijoms ir naudingas pagalbininkas bet kokio dydžio verslui norinčiam naują darbuotoją supažindinti su įmonės struktūra. Spėjame, kad šį naują funkcionalumą inspiravo pastarųjų metų padėtis pasaulyje, kai darbas iš namų galėjo nemenkai apsunkinti naujų darbuotojų adaptaciją ar bendrą komunikaciją organizacijose. Žinoma, tai tik mūsų nuomonė. Organization Explorer pasirodys šią vasarą. Nekantriai laukiame!

Susipažinti su Organization Explorer galite čia: https://bit.ly/2TyaNXN

Trumpai pristatėme tik kelias, mūsų nuomone, aktualiausias ir įdomiausias Microsoft Build naujienas. Visas šio renginio metu pristatytas naujienas rasite čia: https://bit.ly/3yMcO2J

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-20-power-bi-duomenu-vizualizavimas-naudojant-excel-pivots
Power BI duomenų vizualizavimas naudojant Excel Pivots
Avalytics #20 Power BI patarimas. Kaip duomenis galima atvaizduoti naudojant Excel Pivots.
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-power-bi-adaptacija-organizacijoje-2-situacija
POWER BI ADAPTACIJA ORGANIZACIJOJE: 2 situacija
Įsivaizduokime tokį scenarijų, kad organizacijoje sukūrėte ataskaitas, tačiau su laiku vis pastebite, kad vartotojai eksportuoja į Excel ir tęsia darbą…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-17-power-bi-greitas-grupiu-sukurimas
Power BI greitas grupių sukūrimas
Kartais mažesnės kategorijos grafikuose kiek apsunkina skaitymą ir nesuteikia pakankamai informacijos. Vienas šios problemos sprendimo būdų – grupuoti jau esamas…