Avalytics kovo mėnesio naujienos

Kovos mėnesis prasidėjo kartu su naujomis Power Apps funkcijomis: dizaino komponentais ir komponentų platforma.

Šie nauji papildymai yra kiek svarbesni Power Apps programuotojams, tačiau verslui tai turėtų būti signalas, kad šie programuotojai tampa vis labiau profesionalūs. Kuo toliau, tuo daugiau bus jau paruoštų šablonų ir vis mažiau teks kurti visą produktą iš naujo. Nenuostabu, kad Power Platform vis labiau yra laikoma plėtros platforma.

Daugiau apie šias funkcijas galite rasti čia: cutt.ly/xtmbncf

Geros naujienos pasiekė ir Power BI vartotojus, kurie naudoja šį įrankį telefone.

Dabar sąveikos nustatymus galite tvarkyti pačiame telefone. Be to, Single tap ir ataskaitų atnaujinimo įgalinimas yra ne tik naudingas, bet jo prašė ir daugelis vartotojų.

Daugiau apie tai: cutt.ly/5tmbQQ4

Kovą pasirodė ir puikus Power Automate atnaujinimas. Nuo šiol galite prikabinti failus prie savo proceso.

Ši naujiena gali skambėti kiek keistai tiems, kurie iki šiol nenaudojo Power Automate, bet tokio funkcionalumo jau gana seniai trūko. Vis dėlto, daugeliu atveju buvo galima išsiversti ir be jos, nes ją buvo galima pakeisti nuorodomis į failus ar kitomis funkcijomis.

Tačiau vien nuorodų ne visada pakakdavo. Kai kuriais atvejais prikabinti failai yra svarbu, ypač norint suteikti gerą galutinį rezultatą vartotojui. Geras to pavyzdys yra patvirtinimo procesas.

Daugiau apie šią funkciją rašoma čia: cutt.ly/HtmbTb3

Nuo kovo mėnesio atsirado dar geresnis būdas valdyti „Gateways“

Power Platform komanda pristatė globalų ir detalesnį „Gateway“ valdymą, kuris apima Power BI, Power Automate ir Power Apps. Jį galite rasti centralizuotame administratorių centre: admin.powerplatform.com

Nuo šiol valdymas yra daug platesnis, nei iki šiol naudojant Power BI. Taip pat dar viena naudinga funkcija: galite rasti serverio pavadinimą, kuriame yra sudiegtas „Gateway“.

Daugiau rasite čia: cutt.ly/StmbAp3

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-moderniu-ataskaitu-privalumai-analizuojant-prognozuojant-rezultatus
Modernių ataskaitų privalumai analizuojant bei prognozuojant rezultatus: technologijos ir praktika
Webinaro metu kalbėjome apie Microsoft Power Platform technologijas ir kaip remiantis jomis žengti tiesiausiu keliu link sėkmingo sprendimų įgyvendinimo.
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-pirmojo-2022-metu-ketvircio-power-platform-naujienos
Pirmojo 2022 metų ketvirčio Power Platform naujienos
Microsoft Power Platform komanda nesnaudė ir vis gaudavome pranešimus apie naujienas. Mūsų nuomone aktualiausias surinkome į vieną vietą ir dalinamės…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-kas-yra-microsoft-fabric
Kas yra Microsoft Fabric?
Pradėkime nuo to, kad Microsoft Fabric galima apibūdinti kaip „viskas viename“ analitikos platformą įmonėms. Šis sprendimas apima viską nuo duomenų…