Kodėl verta rinktis Power BI video mokymus?

Ieškote lankstaus ir efektyvaus būdo, kuris padėtų jūsų komandai susipažinti su Microsoft Power BI duomenų analitikos įrankiu? Kviečiame jus susipažinti su Power BI ataskaitų valdymo video mokymais, kurie, tikimės, atitiks prieš tai minėtus lūkesčius. Tai išsamus mokymosi kursas, kurio metu suteikiamos žinios ir įgūdžiai, reikalingi tam, kad būtų tinkamai išnaudotos Power BI galimybės.  

Pateikiame kelias priežastis, kodėl šie Power BI video mokymai gali tapti neatsiejama darbo su Power BI dalimi. 

 

Išsamus mokymų planas  

Power BI video mokymai apima detalų mokymosi planą, kurį apima pagrindinės šio duomenų analitikos įrankio sritys. Mokymų metu sužinosite apie kaip pasiekti Power BI aplinką ir kaip naviguoti joje, kaip efektyviai skaityti ataskaitas, valdyti vizualizacijas ir kt. temas. Šių mokymų metu siekiama išsklaidyti neaiškumą ir suprasti Power BI įrankio veikimo principus.  

 

Nuotolinė mokymosi patirtis 

Mokymasis gali būti paprastas ir įtraukiantis, kai galima tai daryti jums patogioje vietoje. Power BI ataskaitų valdymo video mokymų metu rodomi praktiniai pavyzdžiai sukuria gana interaktyvią patirtį, kadangi mokinys gali analogiškai atlikti užduotis savo kompiuteryje sustabdant video įrašą ar jį peržiūrint iš naujo. Tai užtikrina gerą informacijos įsisavinimą ir įgūdžių pritaikymą realiose ataskaitose.  

 

Lankstus mokymosi grafikas 

Vienas iš didžiausių šių Power BI video mokymų privalumų – lankstus mokymosi grafikas. Mokiniai gali pasiekti video įrašus bet kuriuo patogiu laiku, jiems tinkamoje vietoje ir atsižvelgiant į savo individualius poreikius ir darbotvarkę.  

 

Puikus variantas pradedantiesiems 

Šie video mokymai puikiai tinka naujiems Power BI naudotojams jūsų įmonėje. Neatsižvelgiant į tai, ar jūsų komandos nariai yra pradedantieji, ar jau turi tam tikrą patirtį su Power BI – šis kursas suteiks jums reikiamą pagrindą ir pritaikymo įgūdžius.  

Power BI ataskaitų valdymo video mokymai yra patogus būdas pagerinti jūsų komandos žinias ir pasiekti didesnį darbo efektyvumą su šiuo galingu duomenų analitikos įrankiu. Su lanksčiu mokymosi grafiku ir prisitaikančia prie jūsų darbotvarkės mokymosi patirtimi, jūsų komanda greitai galės įsisavinti pagrindines Power BI valdymo galimybes.  

 

 

Power BI video mokymai

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-microsoft-ignite-naujienos-power-platform
MICROSOFT IGNITE NAUJIENOS: Power Platform
Skubame pasidžiaugti lapkričio pradžioje įvykusiu vis dar virtualiu Microsoft Ignite. Kaip ir visada, dalinamės, mūsų nuomone, aktualiausiomis ir įdomiausiomis šio…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-avalytics-balandzio-menesio-naujienos
Avalytics balandžio mėnesio naujienos
Nuo pat pačios pirmos balandžio dienos, Power Platform pasirodė su puikiomis naujienomis!
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-avalytics-vasario-menesio-naujienos
Avalytics vasario mėnesio naujienos
Vasario mėnesį Power BI pradėjo su puikiomis naujienomis! Nuo šiol galite matyti dar geresnius Power BI ataskaitų naudojimo rezultatus!