Darbuotojų ugdymo svarba: 5 priežastys mokyti savo komandą

Šiandien verslas keičiasi kone nepaskaičiuojamu tempu, todėl nei bet kada anksčiau svarbu investuoti į įmonės darbuotojų adaptavimą prie besikeičiančių aplinkybių. Tai ypač svarbu ir duomenų, ataskaitų išnaudojimo srityje, kai versle pradedami taikyti modernūs analitikos įrankiai tokie kaip Power BI. Pateikiame kelias priežastis, kurias taip pat pastebime organizacijose, kuriose komandų mokymui ir žinių dalinimuisi yra skiriamas dėmesys:

  1. Augantis produktyvumas. Praėjus tinkamus mokymus, darbuotojas sužino kaip efektyviau atlikti užduotis ar veiksmus, po ko seka ir produktyvesnis darbas apskritai.
  2. Aukštesnė kokybė. Darbuotojų edukavimas veda link kokybiškesnio darbo. Tai nutinka kai žmonės geriau įvaldo įrankius, pradeda nebijoti analizuoti duomenis patys ir suprasti klaidų ar neatitikimų priežastis. Tad dažnu atveju atsiranda polinkis priimti geresnius sprendimus kaip judėti toliau ir efektyviau spręsti iškilusias problemas.
  3. Didesnis įsitraukimas. Gilesnes žinias turintys darbuotojai, užduotis pradeda transformuoti į automatizuotus veiksmus ir įsitraukinėja į didesnių poreikių formavimą, vizijos kūrimą. Bendrai visai organizacijai toks įsitraukimas prisideda prie geresnės komunikacijos, proaktyvesnio klaidų mažinimo ir bendro supratimo.
  4. Dažniausiai inovatyvesnės idėjos pradedamos vystyti, kai susiformuoja grupė žmonių, kurie pradeda suprasti kaip galima tam tikras veiklas daryti kitaip ir kaip tai adaptuoti savo organizacijoje. Čia dažniausiai kelionė būna tam tikrais „laipteliais”. Pvz., jei daug laiko skiriama rankiniam ataskaitų ruošimui, dažnai siekiama rankinį darbą automatizuoti. Automatizavus ruošimą, galima plėsti akiratį ir padaryti patogesnes duomenų surinkimo priemones. Pasiekus tam tikrą automatizavimo lygį galima keliauti į dirbtinio intelekto integravimą ir pan.
  5. Mąstysenos transformavimas. Įdomi transformacija įvyksta komandose, kuriose aktyviai kultivuojama duomenų kultūra, nuolat dirbama su duomenims, sprendžiamos pasitaikančios klaidos – tai kūrimo ar pakeitimų proceso pergalvojimas nuo analitikos perspektyvos. Geras pavyzdys būtų needukuotos komandos, kurios pildo Excel failuose duomenis ar pan. Jos dažniausiai nesirūpina, kad skaičius bus įrašytas į netinkamą stulpelį arba ten, kur turi būti skaičiai įrašyti į tekstą, taip negalvojant kokią pasekmę tai turės darant ataskaitas. Edukuotos komandos pradeda galvoti plačiau ir kiekvieną pakeitimą pergalvoja kaip tai įtakos esamas ataskaitas, ar nesukels klaidų. Jei įmonės renkasi sistemą dažnai būna klausimas, kaip iš sistemos bus galima prieiti prie duomenų su analitikos įrankiais. Kitais žodžiais – kokybiškas darbas su duomenimis tampa prioritetu.

Galiausiai, galima teigti, kad darbuotojų ugdymas retu atveju atneš neigiamą patirtį įmonei. Kuo labiau edukuota bus komanda, tuo greičiau augs pati organizacija, darbuotojai bus labiau patenkinti savo darbu ir galimai atneš naujų idėjų.

Skatiname nepamiršti šios svarbios įmonės vystymosi dalies ir ugdyti savo darbuotojus. Vienas iš būdų, kurį siūlome mes – edukuoti darbuotojus Power BI ataskaitų naudojimui. Su mūsų Power BI video mokymais naudotojams jūsų darbuotojai galės išmokti efektyviai skaityti, analizuoti ir suprasti sukurtas ataskaitas bei išnaudoti patogius, tačiau sunkiau surandamus funkcionalumus. Video mokymus galėsite naudoti visos įmonės mastu ir jie pas jus liks visam laikui be jokio papildomo mokesčio.

Norime pabrėžti, kad video mokymai neapima ataskaitų kūrimo, tad norintiems kurti ataskaitas skirti gyvi 2 dienų mokymai.

Kviečiame susipažinti su Power BI video mokymais naudotojams.

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-microsoft-ignite-naujienos-power-platform
MICROSOFT IGNITE NAUJIENOS: Power Platform
Skubame pasidžiaugti lapkričio pradžioje įvykusiu vis dar virtualiu Microsoft Ignite. Kaip ir visada, dalinamės, mūsų nuomone, aktualiausiomis ir įdomiausiomis šio…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-avalytics-balandzio-menesio-naujienos
Avalytics balandžio mėnesio naujienos
Nuo pat pačios pirmos balandžio dienos, Power Platform pasirodė su puikiomis naujienomis!
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-avalytics-vasario-menesio-naujienos
Avalytics vasario mėnesio naujienos
Vasario mėnesį Power BI pradėjo su puikiomis naujienomis! Nuo šiol galite matyti dar geresnius Power BI ataskaitų naudojimo rezultatus!