Avalytics rugsėjo mėnesio naujienos

Šį mėnesį naujienos tiesiog kriste krito! Ypač po Microsoft Ignite 2020 renginio.

Pirmiausia rugsėjo mėnesį pasirodė nauji „Sharepoint“ veiksniai, kurie atrodo maži, tačiau iš tikrųjų gali išspręsti gana didelius klausimus!

Naujas veiksnys „Kai elementas ar failas modifikuojamas“ (angl. When an item or file is modified), išsprendžia tai, kas anksčiau turėjo būti gana sudėtinga logika, norint pasiekti norimą rezultatą.

Daugiau skaitykite paspaudę šią nuorodą: https://bit.ly/34YcuzF

Šį mėnesį mus pasiekė ir Paginated Report Builder atnaujinimas!

Mes visi žinome, kad nėra lengva atspausdinti ar išsaugoti  ataskaitas Power BI puslapiuose, tačiau tai išsprendžia Paginated Report Builder!

Dabar mes turime naują atnaujinimą su galimybe gauti duomenis iš naujų duomenų šaltinių Azure Synapse ir CDS. Be to, yra ir keletas galutiniam vartotojui skirtų patobulinimų.

Jei jau naudojatės, siūlome jį atnaujinti. Bet jei apie tai išgirdote pirmą kartą, tikimės, kad norėsite išbandyti. Rekomenduojame!

Dar daugiau apie tai: https://bit.ly/3j3h44x

Įvyko kai kas įdomaus!

Kai kurios „būtinos turėti“ ataskaitos nuo šiol yra eksportuojamos, saugomos ar platinamos PDF formatu. Jau seniai Power BI turėjome prenumeratas, tačiau tai leido siųsti tik el. Laiškus. Dabar Preview režime yra nauja parinktis: Power Automate Action, skirta Power BI arba Pagined ataskaitų eksportavimui!

Iš esmės dabar galite atlikti bet kokius srautus, ne tik siųsti el. Laiškus. Vienas pastebėjimas: jums reikės Premium galimybių, kad tai veiktų, tačiau šie scenarijai buvo reikalingi didesniems sprendimams, todėl galbūt tai nebus problema.

Skaitykite apie tai čia: https://bit.ly/3k2rXoS

Na, pagaliau pakalbėkime apie  Microsoft Ignite 2020 naujienas!

Pradedant pranešimais apie kosmosą ir baigiant povandeniniu gyvenimu, Power Platform srityje buvo labai įdomių pranešimų ir keletas puikių pavyzdžių!

Mūsų labiausiai patikusių pranešimų sąrašas:

• Power BI Premium licencijavimas per vartotoją. Tai – ko galima labai laukti, ypač mažesnėms organizacijoms.

• Naujas Smart Naratives AI pagrįstas vizualizavimas Power BI Desktop pasiekiamas Preview režimu. Daugiau: https://bit.ly/300wAYq

• Mažesni Power BI Desktop patobulinimai, pvz., „Total labels in stacked visuals“. Daugiau: https://bit.ly/2Eu9mT4

• Nauja Power BI patirtis Teams programoje – aplikacijos naudojimas. Tai leidžia visapusiškai naudotis Power BI Service patirtimi tiesiai per Teams. Daugiau: https://bit.ly/32Ui9qI

• Teams pritaikymas naudojant Power Apps. Mūsų nuomone – labai geras pajėgumas, padarantis Teams nestandartine programa, bet platforma, kuri yra pritaikoma organizacijos poreikiams. Daugiau: https://bit.ly/32UoYbT

• Power Automate Desktop peržiūra, skirta robotizuotam procesų automatizavimui, nuo šiol prieinama bet kuriam darbalaukiui.

Labai džiaugiamės, kad tiek naudingų naujienų mus pasiekė šį mėnesį. Dabar su nekantrumu laukiame Microsoft Business Applications Launch renginio!

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-12-power-bi-lietuviu-kalbos-naudojimas-ataskaitose
Power BI lietuvių kalbos naudojimas ataskaitose
Power BI neatvaizduoja lietuviškų simbolių teisingai pagal standartinius nustatymus. Kaip tai pakeisti?
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-6-power-bi-paprasti-skaiciavimai-be-formuliu
Power BI paprasti skaičiavimai be formulių
Jeigu norite Power BI programoje atlikti paprastus skaičiavimus, tai galite padaryti ir be formulių.
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-kelione-su-power-bi-skaiciavimu-tipai-ir-formules
Kelionė su Power BI: skaičiavimų tipai ir formulės
Atliekant įvairius skaičiavimus Power BI yra puikus pagalbininkas. Jei kalbėtume apie paprastus ir ganėtinai nesudėtingus skaičiavimus, šis analitikos įrankis juos…