Avalytics rugpjūčio mėnesio naujienos

Rugpjūčio mėnesis prasidėjo nuo Power Automate naujienų! Manome, kad daugelis jau yra susipažinęs su Robotic Process Automation funkcijomis. Šiek tiek naujienų: pasirodė Gartner rinkos tyrimai šioje srityje!

Galbūt tai nėra didelė staigmena tiems, kurie jau žino Power Automate galimybes, bet jei jūs tik pradėjote žvalgytis į šią sritį, Microsoft pateiko į Visionaries Quadrant, kaip kompanija, turinti ryškiausią viziją rinkoje!

Mes manome, kad visas išpildymas neturėtų užtrukti ilgai, kol pasieks vartotojus, turint omenyje kaip greitai vystosi pati Power Platform.

Daugiau apie tai skaitykite čia: https://bit.ly/2Fzkvm8

Kadangi po paskutinio Power BI atnaujinimo (liepos mėn.) galima matyti išorinius įrankius (angl. External tools), atėjo laikas atnaujinti ir tuos įrankius!

Tabular Editor yra gera priemonė dirbantiems su dideliais modeliais ir suteikianti galimybę greičiau redaguoti metaduomenis. Dabar yra atnaujinta galimybė prisijungti prie tiesioginės Power BI Desktop sesijos, todėl manoma, kad tai bus daugeliui naudinga.

Visą informaciją rasite paspaudę šią nuorodą: https://bit.ly/3k1naDX

Na, kaip ir kiekvieną mėnesį mus pasiekė Power BI atnaujinimas!

Kokios naujienos pasirodė šįkart? Dalinamės mūsų mėgstamiausiomis:

  • Rectangular lasso duomenų taškams pasirinkti. Mūsų nuomone, gana geras papildymas. Buvo daugybė atvejų, kai reikėjo tokios pasirinkimo galimybės ir mes turėjome ieškoti Custom vizualizacijų. Puiku tai, kad nuo šiol tai bus standartas. Šiuo metu galima Preview režimu;
  • Perspektyvos Personalize visuals funkcionalumui. Šiek tiek techninė naujinea, bet mes labai ja džiaugiamės, nes tai leidžia kiekviename puslapyje parodyti tik laukus, kuriuos vartotojas turėtų pasirinkti, todėl BI autoriai gali sukurti tobulą savitarnos patirtį vartotojams;
  • Tekstas / CSV pagal pavyzdį. Labai puiki duomenų importavimo funkcija ir gana įspūdinga, kaip tai veikia. Mes žinome, kad daugelis vartotojų mėgsta šias transformacijas naudoti kaip pavyzdį, todėl tikimės, kad ir jūs būsite patenkinti šiuo papildymu.

Viskas apie šį atnaujimą čia: https://bit.ly/2GZb3Zv

Ar girdėjote apie naują Teams pranešimų iššaukimą, skirtą Power Automate srautui pradėti?

Esame tikri, kad kada nors norėjote atlikti užduotį ar pradėti kitą procesą tiesiai iš Teams. Nuo šiol tai yra įmanoma. Norėdami pradėti, patikrinkite šią funkciją ir scenarijų pavyzdžius!

Skaitykite apie tai čia: https://bit.ly/3145IaE

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-power-bi-sablono-spalvines-gamos-keitimas
Power BI šablono spalvinės gamos keitimas
Šį kartą norime pristatyti, kaip su Avalytics šablonu pateikiamu ataskaitos temos failu, akimirksniu galima pakeisti ataskaitos spalvinę gamą taip, kad…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-moderniu-ataskaitu-privalumai-analizuojant-prognozuojant-rezultatus
Modernių ataskaitų privalumai analizuojant bei prognozuojant rezultatus: technologijos ir praktika
Webinaro metu kalbėjome apie Microsoft Power Platform technologijas ir kaip remiantis jomis žengti tiesiausiu keliu link sėkmingo sprendimų įgyvendinimo.
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-excel-ar-tai-vis-dar-geriausias-pasirinkimas
Excel: ar tai vis dar geriausias pasirinkimas?
Kaip ir bet kokia kita programa, Excel taip pat turi savo galimybių ribas. Šie apribojimai gali ne tik trikdyti darbo…