Avalytics gruodžio mėnesio naujienos

Ar jau išbandėte naujus Power BI administratoriaus portalo parametrus? Mes tik gavę progą neatsispyrėme..

Mus labiausiai sudomino išplėstiniai eksporto parametrai, pvz., puslapių ataskaitų eksportavimas kaip XML, Word ar MHTL dokumentai. Ir jų yra daugiau!

Kviečiame išbandyti ir jus: New Power BI Admin Portal Export Settings

Power BI bendruomenė pasidalijo keliais pranešimais!

Mums labai smagu girdėti, kad Workspace atnaujinimas pasiekė bendrą prieinamumą. Iki šiol tai galėjo daryti tik Workspace administratoriai, tačiau dabar tai prieinama Power BI administratoriams, kad būtų atliekami masiniai naujiniai.

Sužinokite daugiau apie šį atnaujinimą: Power BI Admins Can Upgrade Classic Workspaces and Roadmap Update

Microsoft negali nustoti tobulėti. Šįkart paskelbė naujieną apie informacijos apsaugos jautrumo etiketes (angl. Information Protection Sensitivity Labels) Power BI Desktop programoje!

Praeityje jau buvo pristatyta daug kitų duomenų apsaugos galimyiųs. Šiandien Power BI yra pirmasis BI produktas, palaikantis MS Information Protection jautrumo etiketes. Mes dar labiau džiaugiamės galėdami su juo dirbti!

Sužinokite daugiau apie informacijos apsaugos jautrumo etiketes ir jų galimybes: Announcing Microsoft Information Protection Sensitivity Labels in Power BI Desktop

Kalėdos Power BI bendruomenei atėjo kiek anksčiau kartu su šio mėnesio „Power BI“ gruodžio mėnesio atnaujinimu.

Jausmas tikrai kiek primena Kalėdų rytą su visomis šiomis naujomis ir kai kitomis funkcijomis, kurios dabar yra Preview režime. Mes labai džiaugiamės šiais:

  • Azure Analysis Services, Small Multiples ir PowerQ duomenų rinkiniai DirectQuery jau yra Preview režime! Ar mes vieni džiaugiamės šiomis naujienomis?
  • Mes jau kalbėjome apie duomenų apsaugos jautrumo etiketes Power BI Desktop programoje, tačiau manome, kad tai reikia dar kartą paminėti. Jis vis dar Preview režime ir negalime sulaukti, kol galėsime pilnai naudoti šį funkcionalumą.
  • Maža, bet manome, kad labai naudinga naujiena Power BI administratoriams. Nuo šiol administratoriai gali paskelbti pasirinktinį pranešimą, kuris rodomas vartotojams prieš jiems viešai paskelbiant ataskaitą iš Power BI Desktop.
  • Nauja Microsoft Dataverse jungtis jau yra visiems prieinama ir suteikia Power BI vartotojams daugiau galimybių prisijungiant prie Dataverse aplinkos.

Viskas apie šio mėnesio atnaujinimą papasakota šiame video:

Metų pabaigoje buvome supažindinti su nauju būdu greitai kurti ataskaitas per Power BI Service. Mes visada ieškome naujų ir lengvesnių darbo būdų!

Atrodo lyg tai mažas atnaujinas, tačiau esame tikri, kad kuriant ataskaitas bus sutaupoma daug laiko. Kol kas ši nauja patirtis yra Preview režime.

Susipažinkite plačiau: Quickly Create Reports Power BI Service

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-12-power-bi-lietuviu-kalbos-naudojimas-ataskaitose
Power BI lietuvių kalbos naudojimas ataskaitose
Power BI neatvaizduoja lietuviškų simbolių teisingai pagal standartinius nustatymus. Kaip tai pakeisti?
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-tip-6-power-bi-paprasti-skaiciavimai-be-formuliu
Power BI paprasti skaičiavimai be formulių
Jeigu norite Power BI programoje atlikti paprastus skaičiavimus, tai galite padaryti ir be formulių.
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-kelione-su-power-bi-skaiciavimu-tipai-ir-formules
Kelionė su Power BI: skaičiavimų tipai ir formulės
Atliekant įvairius skaičiavimus Power BI yra puikus pagalbininkas. Jei kalbėtume apie paprastus ir ganėtinai nesudėtingus skaičiavimus, šis analitikos įrankis juos…