Avalytics gegužės mėnesio naujienos

Avalytics gegužės mėnesio naujienos

Gegužės mėnesio naujienos prasidėjo nuo mažo, bet gana naudingo atnaujinimo!

Šįkart atnaujinimą galėjo pastebėti Power BI ir Teams vartotojai, kadangi nuo šiol galima ne tik pasidalinti nuoroda į Power BI, bet po tiesiogine nuoroda galima matyti ir papildomą informaciją. Siūlome išbandyti tai patiems, tikrai naudinga!

Daugiau apie tai skaitykite čia: https://bit.ly/3dI8Ddf

Nuo mažo pereiname prie didelio! Naujas Power BI Service patobulinimas: personalizuotas vaizdas galutiniams vartotojams jau prieinamas „Preview“ režimu. 

Ši funkcija atveria naujas galimybes verslo srities vartotojams. Nuo šiol dėl bet kokių pakeitimų nebereikia kreiptis į ataskaitos autorių. Be to, tai yra daug patogiau nei kiekvienos ataskaitos koregavimas atskirai. 

P.S. ataskaitos autorius turi galimybę valdyti ataskaitos koregavimo teises vartotojams.

Plačiau apie tai čia: https://bit.ly/2zlWlIG

Kaip ir kiekvieną mėnesį, taip ir gegužę mus pasiekė dar vienas Power BI Desktop atnaujinimas!

Paskutinis pavasario mėnuo su savimi atsinešė nedidelių, tačiau gana naudingų patobulinimų. Šįkart daugiau funkcijų sukosi aplink ataskaitų kūrimą. Dalinamės mums labiausiai patikusiais atnaujinimais:

  • Mygtukai nuo šiol gali būti atvaizduojami kaip paveiksliukai. Tai reiškia dar didesnes galimybes sukurti akiai patrauklų vaizdą.
  • Sąlyginiai navigacijos mygtukai. Dar vienas būdas naršymą padaryti intuityvesnį.
  • Vizualų šešėliavimas. Gali pasirodyti neaktualu DAX specialistams, bet galime lažintis, kad ataskaitų dizaineriai bus tikrai patenkinti šiuo atnaujinimu.
  • „Decomposition tree“ vizualizacija jau yra prieinama visiems. Tai yra AI pagrindu veikianti vizualizacija ir tikrai labai gera. Jei dar neišbandėte, dabar tam puikus laikas.

Dar daugiau apie šį atnaujinimą rasite čia: https://bit.ly/2YkwrNE

Ar žinojote, kad sertifikuotas duomenų rinkinys (angl. dataset) jau yra prieinamas?

Ką tai reiškia? Nuo šiol visi gali juo naudotis! Taip pat atsirado ir papildomų patobulinimų, tokių kaip poveikio analizė administratoriams, norint patikrinti, kas ir kur naudoja šiuos duomenų rinkinius. Dabar administratoriai gali ištrinti tokius duomenų rinkinius, tačiau suprantant galimą poveikį.

Trumpai tiems, kurie dar nežino apie šią funkciją: ji leidžia administratoriams dalintis ir patvirtinti duomenų analitikų duomenų rinkinius savitarnos poreikiams tenkinti. Tokiu būdu galite valdyti, kurie duomenų rinkiniai yra patikimi ir paruošti naudoti organizacijoje.

Plačiau gali skaityti čia: https://bit.ly/3fiM2EH