Avalytics balandžio mėnesio naujienos

Nuo pat pačios pirmos balandžio dienos, Power Platform pasirodė su puikiomis naujienomis!

Query Diagnostics funkcija pasiekė bendrojo pasiekiamumo etapą!

Visada naudinga suprasti, kas sukelia problemas užklausose. Be to, kaip pažymėta straipsnyje, Query Diagnostics labai gerai veikia kartu su Power BI Decomposition Tree funkcija. Be to, yra numatomi įvairūs patobulinimai, tokie kaip skaičiavimų našumas. Jei atnaujinimo laikas ilgas, išbandykite šią funkciją, kad suprastumėte, kas gali tai sukelti.

Daugiau informacijos rasite čia: https://bit.ly/3e1QB5A

Tęsiant kalbą apie Power BI, šįkart puikios naujienos mobiliųjų įrenginių vartotojams!

Jeigu jūs naudojate Power BI telefone su Android operacine sistema, nuo šiol galite naudoti trumpinius. Tai reiškia, kad galite pridėti tiesioginę nuorodą į ataskaitą ir ant savo ekrano. Puikus būdas išlikti produktyviam! Visą informaciją rasite čia:

Visą informaciją rasite čia: https://bit.ly/2TogeFP

Pavasarį net ir Power BI service keičia išvaizdą, kuri gana greitai bus prieinama visiems!

Modernios darbo vietos taip pat turės nemažai pakitimų.

Verta paminėti, kad darbo vietos nuo šiol turės „Lineage“ vaizdą, kuris padės suprasti ryšius tarp duomenų rinkinių ir ataskaitų.

Be to, vartotojai nuo šiol savo ataskaitas matys nebe „Dashboard“ vaizde. Nemeluosime, tai buvo gana painu. Kartu su nauja išvaizda atsiranda ir nauja skirtukų struktūra, o vartotojai visą turinį matys numatytus nustatymus.

Skaitykite visą straipsnį čia: https://bit.ly/2Zg0sR7

Ar kada norėjote keliais paspaudimais išsiųsti Power BI lentelę el. paštu? Nuo šiol galite kopijuoti savo vizualizaciją tiesiogiai iš Power BI kaip paveiksliuką tiesiai į el. laišką ar kitą aplikaciją.

Geriausia dalis ta, kad Microsoft iš karto pagalvojo apie saugumą ir suteikė galimybę administratoriams leisti arba neleisti naudoti šią funkciją organizacijoje. Be to, ataskaitos autorius gali keisti kopijavimo nustatymus ir nurodyti, ar vartotojai galės kopijuoti kiekvieną vizualizaciją.

Daugiau apie tai rasite čia: https://bit.ly/2LFskG3

„Lineage“ vaizdas pagaliau pasiekė pilną prieinamumą! Galbūt jau išbandėte ir jūs?

Dar kelios naujos funkcijos buvo paskelbtos! Vieną iš jų – duomenų rinkinio poveikio analizė, kuri turėtų būti labai naudinga daugeliui modelio kūrėjų. Dar vienas nedidelis patobulinimas yra duomenų šaltinio šoninė sritis su papildoma informacija eilutės rodinyje.

Plačiau skaitykite čia: https://bit.ly/2AKDBD1

Jums gali patikti

Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-avalytics-birzelio-menesio-najienos
Avalytics birželio mėnesio naujienos
Šių metų vasara prasidėjo puikiomis naujienomis iš Power BI: paskelbtas naujų darbo aplinkos (angl. workspaces) gairių atnaujinimas!
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-power-bi-skirtuku-bookmarks-naudojimas
Power BI skirtukų (Bookmarks) naudojimas
Žinome, kad kartais kyla poreikis vienu mygtuku įjungti kelis filtrus. Ir patys su tuo susiduriame, tad tam naudojame skirtukų (angl.…
Avalytics-power-bi-mokymai-power-apps-mokymai-dataflow-vs-dataset-power-bi-desktop
Dataflow vs Dataset | Power BI Desktop
Kaip dauguma Power BI naudotojų jau tikriausiai žino, kad tiek Dataflow, tiek Dataset Power BI gali būti naudojami kaip ataskaitų…